کانال تلگرام بورس نگار

مطالب برگزیده بورس نگار

مطالب پيشنهادي بورس نگار

جدیدترین خبرهای بورسی

آخرین خبرها از تعیین تکلیف موسسه میزان >>> درخواست بانک صادرات از سپرده‌گذاران موسسه میزان // 12 آبان94

مدت زمان مطالعه تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب: 2 دقيقه


آخرین خبرها از تعیین تکلیف موسسه میزان >>> درخواست بانک صادرات از سپرده‌گذاران موسسه میزان // 12 آبان94

 
بانک صادرات از سپرده‌گذاران موسسه میزان خواست ظرف 20 روز کاری در شعب سابق این موسسه که در اختیار بانک صادرات است افتتاح حساب کنند.
 به گزارش ایسنا بانک صادرات ایران در خصوص موسسه منحله میزان اطلاعیه‌ای صادر کرد. متن کامل اطلاعیه به شرح زیر است:

 ١. ‌بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت‌های اجتماعی، مسئولیت حل و فصل مشکلات موسسه منحله میزان را برابر تفاهم‌نامه‌های منعقده فی مابین این بانک و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیات تسویه موسسه مزبور، به عهده گرفته و از اول وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1394.8.11نسبت به اجرای مفاد تفاهم‌نامه اقدام خواهد کرد.

 ٢.‌ اینک که بانک صادرات ایران اراده خود را در راستای حل و فصل مشکلات موسسه مورد بحث قرار داده است، سپرده گذاران محترم موسسه موصوف می‌توانند به منظور تسریع و تسهیل امور از اول وقت اداری روز شنبه 1394.8.16 حداکثر به مدت ٢٠ روز با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک شناسایی نسبت به افتتاح حساب در شعب سابق موسسه میزان که در اختیار بانک صادرات ایران قرار گرفته، اقدام کنند.

 ٣. ‌با عنایت به مهلت ٢٠ روزه مورد بحث مذکور در بند ٢ از سپرده‌گذاران محترم درخواست می‌شود به تدریج در شعب سابق موسسه میزان که در اختیار بانک صادرات ایران قرار گرفته، مراجعه و از ازدحام در شعب یاد شده خودداری کنند.

 ٤. ‌بانک صادرات ایران برابر با تفاهم‌نامه‌ها و پس از بررسی دقیق میزان دارایی و بدهی موسسه منحله میزان عندالاقتضاء نسبت به تعیین اصل و سود متعلقه هر یک از سپرده‌گذاران محترم اقدام و جدول واریز وجوه متعلقه‌شان را به حساب سپرده‌ای آنان از طریق ایمیل شخصی یا ارسال پیامک به اطلاع ایشان خواهد رساند.

 ٥. ‌بانک صادرات ایران برابر تفاهم‌نامه‌های موصوف مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌های موسسه منحله میزان را به عهده گرفته و به سپرده‌گذاران محترم اطمینان می‌دهد، به طور دقیق و بر اساس اصول حرفه‌ای بانکداری نسبت به انجام امور محوله و تا تعیین تکلیف سپرده‌گذاران عزیز پیگیری لازم را به عمل آورد؛ لذا از تمامی سپرده‌گذاران محترم تقاضا می‌شود، به منظور تسریع در روند انجام کار همکاری لازم با کارمندان بانک صادرات ایران را معمول دارند".

 

برچسب ها: ,,

جدیدترین خبرهای اقتصادی


جدیدترین مطالب بورس نگار


پربیننده ترین مطالب بورس نگار


برای عضویت کلیک کنید