کانال تلگرام بورس نگار

جستجو در مطالب بورس نگار

مطالب برگزیده بورس نگار

رصد لحظه ای بازار حین معاملات

مطالب پيشنهادي بورس نگار

محل آگهی شما

فروشگاه مهارت نگار

🔶ازجزئیات طرح تندیس بانک کارآفرین پرداخت وام با سود ۵ درصد تا وام 300میلیونی با سود 4درصد با طرح کارساز بانک ایران زمین/7بهمن97

مدت زمان مطالعه تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب: 4 دقيقه


🔶ازجزئیات طرح تندیس بانک کارآفرین پرداخت وام با سود ۵ درصد تا وام 300میلیونی با سود 4درصد با طرح کارساز بانک ایران زمین/7بهمن97

 

>>طرح تندیس بانک کارآفرین پرداخت وام با سود فقط ۵ درصد
بانک کارآفرین به‌منظور پاسخگویی به نیازهای مالی و اعتباری مشتریان خود اقدام به پرداخت تسهیلات مرابحه در قالب طرح تندیس با نرخ سود سالانه پنج درصد کرده است. به گزارش روابط‌عمومی بانک کارآفرین، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط دریافت تسهیلات در بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از تولیدی، خدماتی و بازرگانی، در صورتی‌ که حداقل یک ماه از تاریخ افتتاح سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌‌مدت طرح تندیس آنها سپری‌ شده باشد، می‌توانند نسبت به دریافت تسهیلات مرابحه طرح تندیس اقدام کنند. بنا بر این گزارش، به‌منظور درخواست تسهیلات طرح تندیس، ماندگاری، (حفظ) حداقل مانده مقرر در ۳۰ روز تقویمی به صورت مستمر و پیوسته در حساب سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت در این طرح الزامی است. بر اساس این گزارش، متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات طرح مذکور، به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه کرده یا با واحد ارتباط با مشتریان به شماره 23350 (021) تماس حاصل نمایند.

 

>>با طرح کارساز بانک ایران زمین 300 میلیون وام 4درصدی بگیرید!!
اگر به دنبال تسهیلات با حداقل نرخ سود هستید، در طرح کارساز بانک ایران‌زمین این فرصت برای شما به وجود آمده تا در قالب دو طرح مختلف و با پشتوانه سپرده سرمایه‌گذاری یا میانگین حساب خود تسهیلات 4 درصدی دریافت کنید.


طرح تسهیلاتی کارساز ایران‌زمین چیست؟
در طرح کارساز بانک ایران‌زمین، تا سقف 300 میلیون تومان تسهیلات با سود حداقلی 4 درصد پرداخت می‌شود. در این شما می‌توانید با دو روش مختلف (کارساز 1 و 2) تسهیلات دریافت کنید که به انتخاب خود شما خواهد بود. تسهیلات با پشتوانه میانگین حساب شما یا تسهیلات با پشتوانه حساب سپرده در بانک ایران‌زمین.


شناسنامه تسهیلات کارساز 1
نوع حساب    جاری (بدون سود)
حداقل میانگین حساب    5 میلیون تومان
مدت میانگین حساب    4 تا 12 ماه (انتخابی)
درصد تسهیلات    85 درصد میانگین حساب
حداقل تسهیلات    4250000 تومان
سقف تسهیلات    50 میلیون تومان
سود تسهیلات    4 درصد
اقساط تسهیلات    4 تا 12 ماه (برابر با مدت‌زمان میانگین حساب)
 
 
شناسنامه تسهیلات کارساز 2
نوع حساب    سپرده بلندمدت
سود سپرده    5 درصد
درصد تسهیلات    80 درصد میزان سپرده
سقف تسهیلات    300 میلیون تومان
سود تسهیلات    4 درصد
اقساط تسهیلات    12،24 و 36 ماه (انتخابی)
 

 

تسهیلات کارساز با میانگین حساب ایران‌زمین (کارساز 1)
در این طرح مشتریان حقیقی و حقوقی می‌توانند معادل 85 درصد میانگین حساب‌جاری خود در بازه زمانی حداقل 4 و حداکثر 12 ماهه در قالب عقد جعاله رفع احتیاجات ضروری تسهیلات بگیرند. سقف تسهیلات با میانگین حساب، 50 میلیون تومان تعیین‌شده و نرخ سود آن 4 درصد خواهد بود.

 

حداقل میانگین حساب و اقساط تسهیلات کارساز 1
اگر انتخاب شما این است که بر اساس میانگین حساب‌جاری خود در بانک ایران‌زمین، تسهیلات کارساز دریافت کنید، حداقل میانگین حساب شما در دوره 4 تا 12 ماهه (انتخابی) 5 میلیون تومان تعیین‌شده و حداقل تسهیلات نیز 4250000 تومان خواهد بود. در این طرح حداقل و حداکثر اقساط 4 و 12 ماه تعیین‌شده که تعداد آن با مدت‌زمان میانگین حساب برابر خواهد بود. به‌طور مثال اگر شما با میانگین 4 ماهه تسهیلات دریافت کنید، تعداد اقساط شما نیز 4 ماهه خواهد بود و اگر با میانگین 12 ماهه تسهیلات بگیرید، اقساط شما 12 ماهه خواهد بود. ضمانت مورد نیاز برای دریافت این تسهیلات بر اساس اعتبار سنجی مشتری از سوی شعبه مشخص می‌شود.

 

میانگین
حساب    اقساط

4 ماه    4 ماه
5 ماه    5 ماه
6 ماه    6 ماه
7 ماه    7 ماه
8 ماه    8 ماه
9 ماه    9 ماه
10 ماه    10 ماه
11 ماه    11 ماه
12 ماه    12 ماه

 

تسهیلات کارساز با حساب سپرده ایران‌زمین (کارساز 2)
در طرح کارساز 2 بانک ایران‌زمین شما می‌توانید با افتتاح حساب سپرده بلندمدت، علاوه بر دریافت سود 5 درصدی تا سقف 300 میلیون تومان تسهیلات بگیرید. در این طرح میزان تسهیلات دریافتی شما معادل 80 درصد مبلغ سپرده شما خواهد بود که با سود 4 درصدی و در قالب عقد جعاله رفع احتیاجات ضروری پرداخت خواهد شد.


اقساط و ضمانت تسهیلات کارساز 2
در تسهیلات کارساز 2، حساب سپرده شما تا زمان تسویه‌حساب تسهیلات دریافتی بلوکه خواهد شد و امکان برداشت از حساب برای شما وجود ندارد. اقساط تسهیلات این طرح نیز 12،24 و 36 ماهه تعیین‌شده که به انتخاب خود مشتری خواهد بود. در این طرح سپرده مشتری به‌عنوان وثیقه و ضمانت تسهیلات نزد بانک خواهد بود.

برچسب ها: ,,,,,,,,

جدیدترین خبرهای اقتصادی


جدیدترین مطالب بورس نگار


پربیننده ترین مطالب بورس نگار


برای عضویت کلیک کنید
کارگزاری بانک سامان