کانال تلگرام بورس نگار

جستجو در مطالب بورس نگار

مطالب برگزیده بورس نگار

رصد لحظه ای بازار حین معاملات

مطالب پيشنهادي بورس نگار

محل آگهی شما

فروشگاه مهارت نگار

🔴اعلام قیمت جدید خودروها؛جزئیات دور دوم طرح یکپارچه خریدخودرو+اولویت تحویل #خودرو و #خساپا چقدر افزایش نرخ گرفتند؟+جدول قیمتها/خرداد 1402

مدت زمان مطالعه تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب: 17 دقيقه

 

>> قیمت جدید خودروها اعلام شد اعلام اولویت بندی تحویل خودروهای ثبت نامی سال ۱۴۰۲ دور جدید ثبت نام خرید خودرو با سازوکار نوبت دهی چه زمانی است؟ چرا ایران خودرو از فروش در مرحله دوم انصراف داد؟  #خودرو و #خساپا چقدر افزایش نرخ گرفتند؟ مراحل ثبت نام دوره جدید خرید خودرو بدون قرعه کشی اعلام شد چگونه خرید خودروی ثبت نام شده را قطعی کنیم؟ +جدول کامل قیمتهای جدید /خرداد 1402

 

+ کدام خودروها در طرح یکپارچه مرحله دوم هستند؟ کلیک کنید
+ تفاوت قیمت کارخانه با بازار کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا مدیران خودرو درطرح یکپارچه چقدرست؟ خرداد1402

>>> تکمیلی: خرداد 1402 آغاز مرحله دوم فرایند انتخاب و خرید خودرو در طرح سامانه یکپارچه
>>> تکمیلی: اردیبهشت 1402 اعلام زمان ثبت نام مرحله دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو
>>> خودروهای طرح یکپارچه در مرحله دوم مشخص شدند؛
>>> چرا ایران خودرو از فروش انصراف داد؟
>>> تکمیلی: اعلام اولویت‌بندی تحویل خودروهای داخلی ثبت نامی جدید 1402
>>> زمان دور جدید ثبت نام خودرو با سازوکار نوبت دهی چه زمانی است؟
>>> #خودرو و #خساپا چقدر افزایش نرخ گرفتند؟ بیشترین و کمترین افزایش قیمت برای کدام خودروهاست؟
>>> سازوکار طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی برمبنای فرآیند نوبت دهی جگونه است؟
>>> جدول جدید قیمت خودروها و جدول مقایسه ای نرخ کارخانه با بازار آزاد
>>> مراحل ثبت نام  خرید خودرو بدون قرعه کشی چگونه است؟
>>> چگونه خرید خودروی ثبت نام شده را قطعی کنیم؟

 

وب سایت بورس نگار - پس کش و قوس های فراوان و موافقت با افزایش نرخ محصولات #خودرو و #خساپا اعلام شد حالا با اتمام مهلت ثبت نام برای خرید خودروهای ایران خودرو و سایپا توسط متقاضیان و زمانبندی برای چگونگی قطعی کردن خرید خودرو و زمانبندی تحویل خودروها، حالا این سوال برای متقاضیان جدیدی که موفق به ثبت نام نشده و یا انصراف داده اند پیش می آید که زمان دور بعدی ثبت نام با سازوکار طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی برمبنای فرآیند نوبت دهی چه زمانی است و از چه زمان آغاز خواهد شد .....


جدیدترین خبرهای بازار خودرو -  پس کش و قوس های فراوان و موافقت با افزایش نرخ محصولات #خودرو و #خساپا اعلام شد حالا با اتمام مهلت ثبت نام برای خرید خودروهای ایران خودرو و سایپا توسط متقاضیان و زمانبندی برای چگونگی قطعی کردن خرید خودرو و زمانبندی تحویل خودروها، حالا این سوال برای متقاضیان جدیدی که موفق به ثبت نام نشده و یا انصراف داده اند پیش می آید که زمان دور بعدی ثبت نام با سازوکار طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی برمبنای فرآیند نوبت دهی چه زمانی است و از چه زمان آغاز خواهد شد .....
 


++جدول جدید قیمت خودروها و جدول مقایسه ای نرخ کارخانه با بازار آزاد


>>> تشریح کامل مراحل سازوکار طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی برمبنای فرآیند نوبت دهی:


فرآیند طرح یکپارچه عرضه برمبنای فرآیند نوبت دهی شامل سه مرحله زیر است:


* مرحله اول: پیش ثبت نام متقاضیان برای لیست نوبت دهی

* مرحله دوم: نوبت دهی و اعلام زمان بندی بازای هر محصول مشخص

* مرحله سوم: :قطعی نمودن ثبت نام متقاضیان براساس فراخوان خودروساز

 

مرحله اول: پیش ثبت نام متقاضیان برای لیست نوبت دهی:
در این مرحله متقاضیان واجد شرایط طرف تقاضا مندرج در همین اطلاعیه، که وجه اعتبار لازم را در حساب وکالتی خود مسدود نموده اند امکان ثبت نام اولیه برای قرارگرفتن در لیست نوبت دهی و یا حق تقدم خرید خودروهای داخلی برمبنای لیست انتظار را خواهند داشت بنابراین پیش نیاز ثبت نام متقاضیان برای لیست نوبت دهی، وکالتی نمودن حساب شخصی متقاضی به نفع سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و مسدود نمودن وجه اعتبار می باشد.

* زمان پیش بینی شده برای وکالتی نمودن حساب شخصی به نفع سازمان حمایت برای این طرح و مسدود نمودن وجه اعتبار لازم در حساب مذکور از روز شنبه مورخ 1401/12/20 تا پایان وقت اداری روزسه شنبه مورخ 1401/12/23 می باشد . در این بین تا زمان ثبت نام اولیه، لیست افراد مجاز برای پیش ثبت نام در سامانه بر مبنای اطلاعات واصله از بانکها تهیه میگردد
* صرفاً متقاضیان واجد شرایط که نسبت به تکمیل موجودی در حساب وکالتی خوداقدام نموده اند، می توانند از روز جمعه مورخ 1401/12/26 تا روز یکشنبه مورخ 1401/12/28 نسبت به ثبت نام اولیه به منظور قرارگیری در لیست نوبت دهی خودروهای داخلی اقدام نمایند.

 

تبصره ها:
تبصره1:موجودی لازم برای انجام ثبت نام در لیست نوبت دهی کلیه خودروهای داخلی "صد میلیون تومان" می باشد و این وجه اعتبار صرفاً لازم است تا زمان اعلام نتایج نوبت دهی در حساب شخصی وکالتی مشتریان وجود داشته باشد لازم به ذکر است که وجود وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی صرفاً به منظور شناسایی مشتریان واقعی درنظر گرفته شده است و برای کلیه متقاضیان طرح عادی و طرح حمایت از خانواده وجوانی جمعیت الزامی می باشد.

تبصره2:ضروری است وجه اعتبار مذکور در حساب وکالتی شخص متقاضی، از زمان ثبت نام اولیه تا اعلام اولویتهای تخصیص (حداکثر تا پایان فروردین ماه) مسدود گردد و قابل برداشت نمی باشد. انصراف از حساب وکالتی و یا برداشت وجه توسط متقاضی در طی این مدت، به منزله انصراف از طرح تلقی می گردد و از لیست انتظار حذف می گردد.

تبصره3:امکان ثبت نام صرفاً در یک خودرو وجود دارد و ثبت نام از کسانی که پیش از این در لیست نوبت دهی خودروهای وارداتی ثبت نام کرده اند، وجود ندارد ثبت نام وی ملغی می گردد.

تبصره4:ثبت نام مرحله اول در لیست نوبت دهی هیچگونه حقی را برای متقاضی برای دریافت خودرو ایجاد نمی نماید و تعهد خودروساز صرفاً براساس قطعی نمودن ثبت نام توسط خودروساز در مرحله سوم اجرای طرح،شکل می گیرد.

تبصره5:ضروری است علاوه بردارا بودن حساب شخص وکالتی با وجه اعتبار لازم، کلیه شرایط طرف تقاضا، توسط متقاضیان رعایت گردیده وچنانچه در هرمرحله تا قطعی نمودن ثبت نام توسط خودروساز،مشخص گردد که متقاضی حایز شرایط ثبت نام نبوده، ثبت نام وی ملغی می گردد.

 

شرایط عمومی تعیین شده مندرج در ماده 4 دستورالعمل تنظیم بازار خودروی سواری توسط شورای رقابت
1.هر کد ملی مجاز به خرید یک دستگاه خودرو از مجموع شرکت های خودروسازی می باشد.
2.حداقل سن مجاز متقاضیان خرید خودرو 18 سال می باشد.
3.دارا بودن گواهینامه رانندگی برای متقاضیان خرید خودرو الزامی است.
4.متقاضیانی که طی 48 ماهه گذشته در شرکت های ایران خودرو و سایپا و طی 24 ماهه گذشته از سایر شرکت های خودروسازی نسبت به ثبت نام و یا صدور فاکتور (تمامی روش های فروش سامانه خودروسازان، بورس کالا و ...) اقدام نموده اند، امکان ثبت نام و خرید خودرو را ندارند.
5.متقا ضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال هستند، امکان ثبت نام و خرید خودرو را ندارند.
6.انتقال امتیاز و حقوق ناشی از خرید خودرو به اشخاص (حتی به صورت وکالتی) و نیز فروش حواله خودرو به صورت وکالتی ممنوع است.
7.امکان صلح خودروی خریداری شده به غیر وجود ندارد.
8.شرکت های خودروسازی موظف اند روش های بازدارنده برای جلوگیری از انتقال سند حداقل به مدت یک سال، از جمله رهن گرفتن سند خودرو را اتخاذ و اجرا کند.
9.امکان ثبت نام و خرید خودرو برای اشخاص حقوقی وجود ندارد.
10.در صورتی که در هریک از مراحل و فرآیند ثبت نام مشخص شود که متقاضی حائز شرایط ثبت نام نمیباشد، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی و وجه واریزی (بدون پرداخت سود مشارکت و ...) عودت خواهد شد.
11.در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت جبران تاخیر در تحویل مطابق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو و ابلاغیه های مرتبط که متعاقبا از طریق بخشنامه های فروش اطلاع رسانی می گردد پرداخت خو اهد شد.
12.سایر موارد و شرایط بر اساس بخشنامه های صادره توسط شرکت های خودروسازی و قرارداد منعقده فی مابین با مشتریان خواهد بود.


 
مرحله دوم: نوبت دهی و اعلام زمان بندی بازای هر محصول مشخص
پس از نوبت دهی لیست متقاضیان واجد شرایط در ثبت نام اولیه، براساس برنامه تولید اعلام شده از سوی خودروسازان داخلی، زمان برنامه ریزی شده برای تحويل خودروی مدنظر به متقاضی در سامانه یکپارچه تعیین اولویت خودرو، اعلام می گردد.
تبصره 1:اعلام زمانبندی براساس لیست انتظار در فروردین ماه 1402 و در سامانهhttps://www.esalecar.irانجام می گردد.
تبصره 2:قرارگرفتن متقاضی در لیست انتظار براساس زمانبندی اعلامی، تعهدی را برای خودروساز به منظور تحویل خودرو ایجاد نمی نماید و این تعهد صرفاً پس از انجام مرحله سوم و براساس انعقاد قرارداد فروش متقاضی با خودروساز و براساس مفاد قرارداد منعقده شکل می گیرد.
تبصره 3:در این مرحله و پس از اعلام نتایج زمانبندی متقاضی می تواند نسبت به برداشت وجه اعتبار از حساب وکالتی اقدام نماید و در صورت تمایلِ متقاضی واجدشرایط برای تحویل خودرو مطابق با زمانبندی اعلامی در این مرحله، می تواند تا نسبت به قطعی نمودن ثبت نام براساس فراخوان خودروساز و باتکمیل وجه درحساب خودروساز و براساس قیمت روز، اقدام کند ویا آنکه با اعلام انصراف پس از اعلام نتایج زمانبندی، از لیست انتظار خودروی مدنظر خارج گردد.

 

مرحله سوم :قطعی نمودن ثبت نام متقاضیان براساس فراخوان خودروساز
*در این مرحله و پس از اعلام زمانبندی وعده فروش به متقاضیان و شکل گیری لیست انتظار برای هرمحصول، خودروساز موظف است تا هرگونه فراخوان برای طرحهای فروش خودرو را براساس نوبت دهی انجام شده، اعلام نماید بنابراین خودروسازان به مرور زمان و صرفاً برمبنای لیست اولویت بندی مذکور برای هرمحصول، نسبت به فراخوان و قطعی نمودن ثبت نام و انعقاد قرارداد فروش بر مبنای قیمت روز خودرو، اقدام خواهند نمود.
تبصره1: قطعی نمودن ثبت نام توسط خودروسازان در این طرح براساس لیست نوبت دهی شده بر مبنای قیمت روز منطبق بر دستور العمل شورای رقابت می باشد.
تبصره 2: در صورتی که در طول فراخوان مشتری در زمان تحویل ویا انجام ثبت نام قطعی مشخص گردد که مشتری از خودروسازان داخلی خودرو خریداری نموده اند ثبت نام در این طرح کن لم یکن تلقی می گردد.

 

>>> زمان دور بعدی ثبت نام خودرو با سازوکار نوبت دهی چه زمانی است؟

 امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، ضمن تاکید براینکه خودروهایی که در طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی عرضه شده و به فروش می‌رسند، با نرخ جدید بوده و براساس قیمت روز اعلامی توسط شورای رقابت است. 9 شرکت خودروساز داخلی، در طرح تخصیص یکپارچه خودرو مشارکت دارند و 51 مدل خودرو برای متقاضیان قابل خریداری شده است.
در طرح یکپارچه تخصیص خودرو، که از پیش اعلام شده بود بدون قرعه‌کشی به همه متقاضیان خودرو داده می‌شود، کمتر از 900 هزار نفر حساب وکالتی اعلام کردند. بافرض اینکه تمامی این تعداد، واجد شرایط باشند و با لحاظ تعهدات قبلی خودروسازان در سال 1402 (که حدود 400 هزار دستگاه است)، توان تولید خودرو از مجموع این دو رقم در سال 1402 به مراتب بیشتر خواهد بود؛ بنابراین احتمال اینکه تحویل خودرو به سال 1403 بکشد، تقریبا صفر است.
همچنین 50 درصد عرضه خودروها در طرح یکپارچه تخصیص خودرو، به مادران مشمول طرح جوانی جمعیت تخصیص می یابد.

زمان مرحله دوم فروش یکپارچه مشخص شد نیمه اردیبهشت دوره جدید ثبت نام خودرو
مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو، در اواخر بهار 1402 برگزار می‌گردد. اما در نیمه اردیبهشت هم ثبت نام انجام خواهد شد
آقای امید قالیباف، سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، می‌گوید افرادی که نتوانستند در مرحله اول فروش خودرو در سامانه یکپارچه ثبت‌نام کنند، در پایان خردادماه 1402 می‌توانند یک بار دیگر، شانس خود را برای خودروهایی که در این دوره اول عرضه خودروها، تقاضای بالایی نداشتند، امتحان کنند.
به گفته وی، برای بعضی خودروها تقاضا بیشتر است. بنابراین در نیمه اردیبهشت هم ثبت نام انجام خواهد شد و اواخر بهار سال 1402 هم برای خودروهای با تقاضای کمتر، دوباره ثبت‌نام در سامانه یکپارچه انجام خواهد شد.
تهیه و تنظیم: وب سایت بورس نگار / منابع: روابط عمومی وزارت صمت/سامانه فروش خودرو/ پایگاه اطلاعرسانی بازارسرمایه

 

 

>>> تکمیلی اردیبهشت 1402: اعلام اولویت‌بندی تحویل خودروهای داخلی ثبت نامی جدید 1402

همزمان با ارسال نامه حسین فرهیدزاده، معاون وزیر صمت و رئیس سازمان حمایت حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، به مدیران عامل ۲۷ بانک و موسسه اعتباری در رفع مسدودی وجوه حساب‌های وکالتی متقاضیان خرید خودرو، اولویت‌بندی تحویل تعدادی از خودرو‌های تولید داخل اعلام شد.

 فرهیدزاده تاکید کرده که «با عنایت به انجام اولویت‌بندی طرح متقاضیان خرید خودرو‌های تولید داخل از طریق سامانه یکپارچه فروش و حسب تصمیمات متخذه، مقرر شد تمامی بانک‌های عامل نسبت به رفع مسدودی حساب وکالتی به ‌مبلغ یکصدمیلیون تومان، مربوط به طرح فروش خودرو‌های داخلی به نام این سازمان، اقدام کنند.» همچنین متقاضیان خرید خودرو می‌توانند با مراجعه به سایت سامانه فروش یکپارچه از جزئیات زمان تحویل خودروهای خود مطلع شوند. قیمت خودروهایی که در طرح یکپارچه فروش خودروهای داخلی عرضه شده‌اند و به فروش می‌رسند، براساس قیمتِ روز اعلامی توسط شورای رقابت خواهد بود و لیست جدید قیمت خودروهای سایپا و ایران‌خودرو در سایت این شرکت‌ها قرار دارد.

 

همچنین امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، جزئیات نوبت‌دهی و دریافت خودرو را تشریح کرد و گفت: نوبت‌دهی متقاضیان خرید خودرو از شرکت‌های سایپا، مدیران‌خودرو، فردا و ایلیا انجام شده است و تمامی این متقاضیان حداکثر ظرف سه ماه خودروی خود را دریافت خواهند کرد. سخنگوی وزارت صمت افزود: متقاضیان خودروهای شرکت‌های کرمان‌موتور و مکث‌موتور نیز حداکثر در مدت شش ماه می‌توانند خودروی خود را تحویل بگیرند.

وی با اشاره به اینکه نوبت‌دهی متقاضیان خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو، بهمن‌خودرو و آرین‌خودرو نیز انجام گرفته است، گفت: در مورد این سه شرکت باید برنامه تولید با لیست متقاضیان تطبیق داده شود که این کار در حال انجام است و حداکثر تا آخر این هفته مشتریان این شرکت‌ها می‌توانند با مراجعه به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه «جزئیات سفارش» از زمان تحویل خودروی خود مطلع شوند.

 

شرط شرکت در ثبت نام اردیبهشت 1402

مشاور وزیر صمت همچنین اعلام کرد نوبت دوم ثبت‌نام خودرو در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو به جای آخر بهار (که پیش‌تر اعلام شده بود) در نیمه اردیبهشت انجام خواهد شد اما کسانی که در نوبت اول این طرح ثبت‌نام کرده‌اند تنها در صورتی می‌توانند در مرحله دوم خودرو ثبت‌نام کنند که ابتدا از طرح اول انصراف دهند. قالیباف تاکید کرد از امروز مبلغ ۱۰۰میلیون تومان که متقاضیان جهت ثبت‌نام در حساب خود (به نام سازمان حمایت) مسدود کرده‌اند با حفظ نوبت تحویل خودرو آزاد می‌شود و انتظار می‌رود بانک‌ها همکاری لازم را در این رابطه داشته باشند.

 

 نوبت‌دهی متقاضیان خودرو از شرکت‌های ایران‌خودرو، بهمن‌خودرو و آرین‌خودرو نیز انجام گرفته است، گفت: در مورد این سه شرکت با توجه به حجم بالای درخواستها بخصوص ایران خودرو که حدود 780 هزار متقاضی ثبت نام کرده اند از تابستان 1402 تا زمستان 1403 برنامه زمانبندی اعلام شده است که مشتریان این شرکت‌ها می‌توانند با مراجعه به حساب کاربری خود و انتخاب گزینه «جزئیات سفارش» از زمان تحویل خودروی خود مطلع شوند.

 

 

 ✅ تکمیلی اردیبهشت 1402 اعلام زمان ثبت نام مرحله دوم طرح یکپارچه عرضه خودرو

1️⃣ وکالتی کردن حساب شخصی و مسدود کردن مبلغ(۱۰۰ میلیون تومان) به نفع سازمان حمایت، از روز چهارشنبه ‌۲۰ اردیبهشت‌ صفربازار آغاز خواهد شد و تا جمعه ‌۲۹ اردیبهشت‌ ادامه خواهد یافت.


2️⃣ از ۲۹ اردیبهشت تا ۳ خرداد، بررسی اطلاعات واجدان شرایط از منظر داشتن حساب وکالتی با موجودی مسدود شده به عنوان پیش نیاز انجام ثبت‌نام و اعمال بلک لیست‌ها (‌اولین دوره فروش سامانه یکپارچه و خودروهای وارداتی) انجام خواهد شد.


3️⃣ ثبت نام و انتخاب اولویت‌ها توسط متقاضیان واجد شرایط از ۳ تا ۱۳ خرداد‌ صفربازار به انجام خواهد رسید.


4️⃣ اولویت بندی با دستگاه‌های نظارتی با الگوریتم مورد تایید قبلی در روز ۱۷ خرداد به انجام خواهد رسید و از ۱۸ تا ۳۱ خرداد‌، بررسی اطلاعات متقاضیان و حذف افرادی که واجد شرایط تقاضا نیستند (مطابق پایش ثبت احوال، ناجی و ‌غیره) ‌انجام خواهد شد.


5️⃣ در روز ۱۰ تیرماه ۱۴۰۲ پایش پنج اولویت متقاضیان انجام و در سامانه اعلام خواهد شد.


6️⃣ از روز ۱۵ تیرماه، امکان ثبت نام متقاضی بر اساس فراخوان خودروساز بر مبنای زمان بندی اعلامی انجام خواهد شد.

 


>>خودروهای طرح یکپارچه در مرحله دوم مشخص شدند؛ چرا ایران خودرو از فروش انصراف داد؟

🔹خودروهایی که قرار است در مرحله جدید (مرحله دوم) از سوی خودروسازان در سامانه یکپارچه عرضه شود، مشخص شدند.

لیست خودروها به شرح ذیل است:
🔹اطلس،کوییک مدل GX، کوییک اتوماتیک، ساینا S اتوماتیک، کوییک R مدل GX، شاهین، شاهین اتوماتیک، ساینا مدل GX، ساینا S ، ساینا مدل GX

🔹آریزو ۶ پرو، آریزو ۸ پرو، X۵۵ پرو، X۲۲ پرو اتوماتیک، X۲۲ پرو دنده ای، آریزو ۵ توربو

🔹فردا SX۵، فردا T۵، سوبا M۴

🔹جک S۳، جک J۴،  جک J۷

🔹ایران خودرو در این مرحله محصولی عرضه نکرده است.

🔹امکان ثبت نام هرمتقاضی که پیش از این در لیست نوبت دهی طرح اول سامانه یکپارچه و خودروهای وارداتی قرار گرفته‌اند، وجود ندارد مگر آنکه انصراف خود را تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت در سامانه‌های مربوطه ثبت نماید

+ کدام خودروها در طرح یکپارچه مرحله دوم هستند؟ کلیک کنید
+ تفاوت قیمت کارخانه با بازار کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا مدیران خودرو درطرح یکپارچه چقدرست؟ خرداد1402


>>چرا ایران‌ خودرو ‌در نوبت دوم طرح یکپارچه فروش خودرو حضور ندارد؟

🔹ایران خودرو استقبال بالای مشتریان برای تغییر زمان تحویل تعهدات سال ۱۴۰۳ به سال جاری و اضافه شدن حدود ۵۳ هزار دستگاه به تعهدات امسال و پر شدن ظرفیت تولید سال جاری را عامل عدم حضور در مرحله دوم فروش در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام کرد.


🔹این خودروساز اعلام کرده تقاضای هایما هم در مرحله قبلی فروش بسیار بالاتر از ظرفیت تولید امسال بود؛ به‌همین دلیل در صورت عرضه دوباره بسیاری از متقاضیان برای مدت طولانی در صف انتظار می‌ماندند.

 

تکمیلی خرداد 1402

✅ آغاز مرحله دوم فرایند انتخاب و خرید خودرو در سامانهٔ یکپارچه

♦️ فرایند انتخاب خودرو برای متقاضیان مرحلهٔ دوم طرح یکپارچهٔ فروش خودرو‌های داخلی و مونتاژی از امروز 3 خرداد آغاز شده و به‌مدت ۸ روز ادامه دارد.

♦️ فقط متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آن‌ها توسط بانک‌ها به سامانه ارسال شده می‌توانند از امروز ۵ اولویت خودرویی را در esalecar.ir انتخاب کنند.

+ کدام خودروها در طرح یکپارچه مرحله دوم هستند؟ کلیک کنید
+ تفاوت قیمت کارخانه با بازار کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا مدیران خودرو درطرح یکپارچه چقدرست؟ خرداد1402

 

تکمیلی 23 خرداد:
✅اعلام زمان تحویل خودروهای داخلی و مونتاژی

🔹پس از انجام قرعه‌کشی نوبت‌دهی متقاضیان مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها و پایش لیست افراد، بر اساس برنامه تولید خودروسازان، نوبت افراد و زمان تحویل خودروهای داخلی و مونتاژی تا فردا (چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه) نهایی و در حساب کاربری متقاضیان ثبت می‌شود.

 

تکمیلی 27 خرداد:
✅سامانه یکپارچه هفته آینده با خودروهای جدید باز می‌شود

🔻مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو گفت: ▫️با توجه به ظرفیت جذب نشده در شهریور برای سه درصد باقی مانده ضمن حفظ اولویت آنان امکان انتخاب خودروی جدید و جایگزین فراهم می‌شود. به گفته او، با توجه به ظرفیت جذب نشده خودروسازان و نیز محصولات جدید در شهریور برای سه درصد باقی مانده ضمن حفظ اولویت آنان امکان انتخاب خودروی جدید و جایگزین فراهم می‌شود

 

 

این مطلب با جدیدترین خبرهای مهم در خصوص سامانه یکپارچه عرضه خودرو بروزرسانی می گردد ...

برچسب ها: ,,,,,,,,,,,,

جدیدترین خبرهای اقتصادی


جدیدترین مطالب بورس نگار


پربیننده ترین مطالب بورس نگار


برای عضویت کلیک کنید
کارگزاری بانک سامان