کانال تلگرام بورس نگار

جستجو در مطالب بورس نگار

مطالب برگزیده بورس نگار

رصد لحظه ای بازار حین معاملات

مطالب پيشنهادي بورس نگار

محل آگهی شما

فروشگاه مهارت نگار

🔴کدام خودروها درطرح یکپارچه هستند؟تفاوت قیمت کارخانه با بازار کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا مدیران خودرو درطرح یکپارچه مرحله دو چقدرست؟ خرداد1402

مدت زمان مطالعه تخمین مدت زمان مطالعه‌ی مطلب: 2 دقيقه


>>> کدام خودروها در طرح یکپارچه هستند؟ قیمت محصولات کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا و مدیران خودرو در طرح یکپارچه مرحله دوم چقدر است؟ خرداد 1402 تفاوت قیمت کارخانه با بازار کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا و مدیران خودرو در طرح یکپارچه مرحله دوم چقدر است؟

 

وب سایت بورس نگار - مرحله دوم ثبت نام خرید خودرو در طرح یکپارچه سال 1402 از روز سوم خرداد آغاز شده با انصراف ایران خودرو از این طرح، مرحله دوم طرح یکپارچه با حضور 4 خودروساز کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا و مدیران خودرو استارت خورده در ادامه همراه وب سایت بورس نگار باشید تا لیست محصولات کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا و مدیران خودرو و قیمت کارخانه و بازار ازاد خودرهای مشمول طرح یکپارجه مرحله دوم را مرور نماییم ...

 

جدیدترین خبرها از بازار خودرو - مرحله دوم ثبت نام خرید خودرو در طرح یکپارچه سال 1402 از روز سوم خرداد آغاز شده با انصراف ایران خودرو از این طرح، مرحله دوم طرح یکپارچه با حضور 4 خودروساز کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا و مدیران خودرو استارت خورده در ادامه همراه وب سایت بورس نگار باشید تا لیست محصولات کرمان خودرو، فردا موتور، سایپا و مدیران خودرو و قیمت کارخانه و بازار ازاد خودرهای مشمول طرح یکپارجه مرحله دوم را مرور نماییم ...

+ اعلام جدول کامل قیمتهای جدید خودرو 1402 و چرا ایران خودرو از مرحله دوم طرح انصراف داد؟ 

 

>>> قیمت خودروهای فردا موتور در سامانه یکپارچه خرداد 1402 وب سایت بورس نگار

قیمت خودروهای فردا موتور در سامانه یکپارچه خرداد 1402 وب سایت بورس نگار

 

 

>>> قیمت خودروهای مدیران خودرو در سامانه یکپارچه خرداد 1402 وب سایت بورس نگار

قیمت خودروهای کرمان خودرو در سامانه یکپارچه خرداد 1402 وب سایت بورس نگار

 

 

>>> قیمت خودروهای کرمان خودرو در سامانه یکپارچه خرداد 1402 وب سایت بورس نگار

قیمت خودروهای کرمان خودرو در سامانه یکپارچه خرداد 1402 وب سایت بورس نگار


 

>>> قیمت خودروهای سایپا در سامانه یکپارچه خرداد 1402 وب سایت بورس نگار

قیمت خودروهای سایپا در سامانه یکپارچه خرداد 1402 وب سایت بورس نگار


گفتنی است سایت سامانه یکپارچه برای ثبت‌نام اولیه خودروهای مونتاژی از ۳ خرداد تا ۱۰ خرداد در دسترس است.

همچنین فرآیند پایش اطلاعات افراد متقاضی برای واریز ۱۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی، مسدود کردن آن و ارسال اطلاعات این افراد از بانک‌ها به سامانه از ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ آغاز شد.

علاوه بر این، نقل و انتقال امتیاز خرید خودرو (حتی وکالتی) و فروش حواله خودرو ممنوع است و امکان صلح خودرو خریداری‌شده به غیر وجود ندارد.

افرادی که در فهرست نوبت‌دهی اولین عرضه خودرو در سامانه یکپارجه و خودروهای وارداتی هستند، نمی‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند. مگر اینکه تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲، در سامانه‌های مربوطه انصراف داده باشند.

قیمت‌های اعلامی قطعی نیستند و خودروهای عرضه‌شده در این مرحله، شامل مالیات بر عایدی خودرو می‌شوند.با توجه به اینکه موعد تحویل برخی خودروهای پر تقاضا، سال ۱۴۰۳ خواهد بود، احتمال دارد که قیمت تحویل روز برخی از محصولات تغییر کند.

برخلاف مرحله قبلی، در این مرحله امکان برداشت وجه از حساب وکالتی فراهم است و خودروسازان به مرور زمان و بر اساس فهرست اولویت‌بندی برای هر محصول، فراخوان فروش می‌دهند تا مشتریان برای ثبت‌نام و انعقاد قرارداد بر مبنای قیمت روز خودرو اقدام کنند.

+ اعلام جدول کامل قیمتهای جدید خودرو 1402 و چرا ایران خودرو از مرحله دوم طرح انصراف داد؟ 
برچسب ها: ,,,,,,,,,,

جدیدترین خبرهای اقتصادی


جدیدترین مطالب بورس نگار


پربیننده ترین مطالب بورس نگار


برای عضویت کلیک کنید
کارگزاری بانک سامان